Wiertarka PDC 18/4 Li – Rośnij z Festoolem (wideo)

Przy okazji kręcenia materiału wideo dotyczącego niestandardowego wykorzystania wiertarko-wkrętarki PDC 18/4 Li postanowiliśmy przy okazji przyjrzeć się jej możliwościom.

festool_2

Maszyna jest dostarczana w eleganckim systainerze wraz z kompletem wyposażenia. Festool zadbał, by nie zabrakło nam niczego, co jest potrzebne do komfortowej i efektywnej pracy z PDC 18.

Mnogość funkcji sprawia, że maszyna poradzi sobie z wieloma zadaniami. Opcja udaru osiowego umożliwia wiercenie w kamieniu/murze do 10mm, zaś system FastFix pozwala błyskawicznie przekształcić sprzęt w mocną wkrętarkę budowlaną. W zestawie dodatkowo znajdziemy głowicę kątową, umożliwiającą pracę w trudno dostępnych miejscach. Jeżeli dodatkowo brakuje nam światła, PDC 18 jest wyposażona w diody LED. Zaś jeżeli po pracy zechcemy przyrządzić szejka proteinowego i zabraknie nam miksera… Cóż, maszynka poradzi sobie i z tym :)

PDC 18 to kompletne, wielofunkcyjne narzędzie, które sprawdzi się zarówno w domu, warsztacie czy budowie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który przygotowaliśmy.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dziewięć − 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>