Prezentacja radia budowlanego Dewalt ToughSystem Music

Dzisiaj standardem jest korzystanie przez ekipy remontowe z odbiorników radiowych. Oczywiście w wersji budowlanej, czyli przystosowanej do ciężkich warunków pracy oraz odpornej na upadki.

dewalt_radio_DWST1-75659_1

Dewalt wprowadził do oferty radio ToughSystem Music, które rozszerza ofertę modułowego systemu walizek. W serii ToughSystem dostępne są cztery różnej wielkości kufry, które można dowolnie łączyć ze sobą. Dzięki temu zawsze mamy możliwość idealnej kombinacji na każdy dzień pracy. Kufry są do użytku zarówno oddzielnie jak i w połączeniu z innymi. Mają grubą 4 mm wzmocnioną obudowę i metalowe zatrzaski, co sprawia że są bardzo wytrzymałe i odporne na najcięższe warunki pracy oraz są bardzo dobrze zabezpieczone przed wilgocią i pyłem. Każdy z kufrów może z łatwością zostać zamontowany na wózku ToughSystem DS CARRIER.

Tyle o samym systemie. Teraz o radiu, które może być zasilane z sieci

dewalt_radio_DWST1-75659_2

lub akumulatorów XR Li-Ion 18V/14.4V.

dewalt_radio_DWST1-75659_3Radio ma 6 głośników (4 wysokotonowe + 2 subwofery), wzmacniacz klasy D oraz cyfrowy procesor dźwięku. Dzięki temu gra bardzo dobrze, czysto i głośno.
Odbiera cyfrowe stacje radiowe DAB+, analogowe FM/AM, a także umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła za pomocą wejścia AUX lub poprzez Bluetooth.

dewalt_radio_DWST1-75659_4

Aby połączyć po raz pierwszy z urządzeniem Bluetooth (smarftonem, tabletem lub komputerem) należy dokonać synchronizacji. Po chwili możemy korzystać z zasobów swojej ulubionej muzyki.
Schowek chroni odtwarzacze MP3 i inne urządzenia audio.
Radio posiada port USB, który umożliwia ładowanie podłączonych urządzeń mobilnych.

dewalt_radio_DWST1-75659_5Dla użytkowników urządzeń akumulatorowych firmy Dewalt radio umożliwi naładowanie baterii XR Li-ion 10,8V/14,4V/18V.
Proces ładowania baterii rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu jej w gnieździe (po uprzednim podpięciu zasilacza do sieci). Czas ładowania zależy od rodzaju akumulatora, jego temperatury i stopnia rozładowania.

Dane techniczne:
- moc muzyczna 40 W (klasa D),
- poziom dźwięku 100 dB @ 1 m,
- cyfrowe DAB+,
- analogowe FM-12 programów i AM-6 programów,
- napięcie wyjściowe ładowarki 18 V,
- prąd ładowania 1 A,
- napięcie wyjściowe USB 5,0 V / 1 A,
- czas ładowania akumulatora 45-120 min.

D.J.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


sześć + = 15

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>