Nowości od Festool – przegląd

Dzisiaj trafiły do nas dwa świeże produkty od Festool i postanowiliśmy spojrzeć na ich funkcjonalność.1_i

Systainery wyglądają nieźle. Są miłe dla oka, w dodatku producent zadbał o kompatybilność i skrzynki można łączyć z wszystkimi innymi modelami. Klasyczny, stricte festoolowy, zielono-biały design skrywa pojemne wnętrze.

2_i

Moduł Sys-Mft to przenośne, ładowne stanowisko pracy. Z kolei Sys-Sb to kompaktowy systainer z odsuwanymi górnymi przegrodami. Wszytko mamy przy sobie, w dodatku pod ręką. Markowy design sprawia, że zyskujemy w oczach klienta – niewątpliwie jest to plus dla ceniących swoje usługi i wizerunek fachowców.

4_i

Praktyczne rozmieszczenie kieszeni, w których zmieścimy wszystkie narzędzia niezbędne do naszej pracy. Oszczędzamy czas i nerwy. By dostać się do środka wystarczy odbezpieczyć dwa klipsy.

3_i

Po skończonej pracy stawiamy jedną skrzynkę na drugiej, przesuwamy zatrzask łączący i gotowe, możemy udać się na odpoczynek lub do kolejnego klienta. W dodatku możemy tak łączyć nieskończoną ilość systainerów. Fajne, prawda? Niemiecka jakość by pracowało nam się lepiej.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wpisami na blogu, zapraszamy na naszego Facebook’a

Wszystkie prezentowane produkty można zakupić tutaj oraz tutaj

Sys-Mft

Sys-Sb

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dwa + 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>