Dmuchawa – Odkurzacz Makita BHX2501 (wideo)

IMG_2942_2

Jesień rozkręciła się już na dobre, a liście zasypują nasze przydomowe ogrody oraz trawniki. W takiej sytuacji warto sięgnąć po narzędzie, które pozwoli nam zarówno wydmuchać liście, jak i wciągnąć je do pojemnika – a takim jest niewątpliwie dmuchawa – odkurzacz BHX2501. Ten kompaktowy sprzęt marki Makita poddaliśmy wyczerpującym testom, co uwieczniliśmy na filmie. Zatem jak wypadły testy?

Sprzęt dysponuje cichym, 4-suwowym silnikiem ROBIN, gwarantującym komfortową pracę zarówno w ogrodzie, jak i na większych powierzchniach, np. przy sprzątaniu zieleni miejskiej. Jak widać w poniższym materiale wideo, praca nie przysporzyła nam większych problemów, bowiem maszyna waży zaledwie 4,5 kg oraz jest wyposażona w poręczny, ergonomiczny uchwyt. Nie ma przeszkód, by dmuchawą posługiwać się za pomocą jednej ręki.

IMG_2977_1

Sprzęt jest prosty w obsłudze, uruchomienie dmuchawy nie powinno sprawić większych problemów. Po zamontowaniu rury oraz worka nasza dmuchawa zamienia się w odkurzacz, dzięki czemu pozbędziemy się liści, papierków i gałązek na dobre. Wyprofilowany zbiornik na paliwo staję się dodatkowym uchwytem, pozwalającym pewniej trzymać maszynę w trybie odkurzania.

Sprzęt naprawdę godny polecenia, zarówno dla pracowników dbających o zieleń miejską, jak i osób ceniących sobie zadbany ogród jesienią. A teraz zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z naszych testów :)

Prezentowany sprzęt zakupisz w naszym sklepie – tutaj

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego Facebook’owego profilu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


2 + = dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>