Blog Industria24: Kim jesteśmy?

    Witam wszystkich serdecznie. Mam przyjemność przedstawić Wam, drodzy czytelnicy, blog Industria24. Zapewne zastanawiacie się teraz, czym ten blog jest, co będziemy tu publikować oraz kto pisze te słowa. Śpieszę z odpowiedzią.

    Nazywam się Kamil, jestem członkiem zespołu sklepu narzędziowego Industria24. Wspólnie postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy dzielili się naszą wiedzą na temat narzędzi oraz osprzętu, ich wykorzystania, zebranym doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat ogólnie pojętego majsterkowania. Wspólnie zadbamy, by zamieszczone tu materiały wideo, relacje, recenzje, opisy i felietony (oraz wszystko, co jesteśmy w stanie zamieścić drogą elektroniczną) przekazały Wam nie tylko wiedzę, ale również sposoby nietypowego wykorzystania narzędzi, czy kreatywność ukrytą pod akronimem DIY (ang. zrób to sam).

    Jesteśmy otwarci na wasze opinie na temat pierwszych materiałów, czy sugestie tematów przyszłych wpisów – wszystko co przyjdzie wam do głowy, od pozdrowień aż po konstruktywną krytykę prosimy przesyłać na blog@industria24.pl. A teraz zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które zostały już zamieszczone. Miłej lektury!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


1 × = trzy

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>